Grafické práce, tisk, polepy

Hlavní stránka / Grafické práce, tisk, polepy

Potřebujete zajistit vytištění banneru, polepit reklamou výlohu, automobil nebo dokonce autobus? Nebo jen potřebujete zhotovit reklamní samolepky, či vizitky? Navrhneme Vám LOGO, grafiku a zhotovíme grafický návrh spolu s vizualizací.
Fotografii umíme tisknout dokonce v šíři 160 cm. Samozřejmě, že pokud potřebujete vyrobit např. baner pro venkovní použití na plachtovinu, u nás Vám také pomůžeme.

Disponujeme technologií umožňující tisk do šíře 162 cm !

To je velmi výhodné, neboť fotografie či texty kterými si přejete Váš automobil polepit, netrpí známým neduhem "nespasování" a na vozidle působí natolik přesvědčivě, že náhodný pozorovatel má pocit, jako by jeho vozidlo bylo takto vyrobeno v továrně. Používáme nejkvalitnější polepové materiály a proto pokud se rozhodnete polep odstranit, nedochází k poškození původního laku. Pokud požadujete např. kratší životnost - 1 - 2 roky, lze použít materiály nižších cenových relací.

Reklamní polep OC FUTURUM Kolín, ovocný bar
     
     
 


Polepy automobilů

Celoplošný polep automobilů je oblíbená a účinná forma propagace. K polepu osobních automobilů,dodávek, autobusů, trolejbusů, nebo kamionů můžeme použít solvetní tisk samolepů, řezanou reklamu, a to vždy dle přání klienta. Cenová kalkulace se pokaždé odvíjí od dohody se zákazníkem, podle zvolených materiálů, náročnosti projektu, na životnosti polepu, požadavcích rychlosti dodání, garance, servisu atp

Konkrétní cenovou kalkulaci zhotovujeme vždy po osobní konzultaci, a dohodě dle náročnosti projektu, to ale neznamená, že pro Vás nenajdeme odpovídající řešení !!!

Polepy výloh

Potřebujete na výlohách svých obchodů informovat zákazníky o svých službách, akcích nebo výhodných nabídkách? Použijte k tomu svou výlohu ! Přelepíme Vám ji na přání celou např. s fotografiemi produktů, které nabízíte třeba v akci.. A pro opravdu výraznou reklamu můžete použít třeba fluorescenční - zářivé - odstíny, které opravdu nelze přehlédnout. Cenovou nabídku Vám vyhotovíme po  konzultaci.


Pokud tedy potřebujete jakékoliv služby z této oblasti, neváhejte nás kontaktovat!

 

Objednávkový formulář

Produkt:
Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon*:
Text vzkazu*:


Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.
 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

18% (114)

25% (151)

7% (46)

48% (293)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.