Přelepto.cz

Hlavní stránka / Aktuality / Přelepto.cz

28.2.2019

Vítejte na stránkách, které se zabývají polepy automobilů, instalací protislunečních folií na skleněné části budov, tónování autoskel, reklamními polepy, výrobou reklamních letáků, vizitek, banerů, tištěných i řezaných samolepek a všeho co souvisí s reklamou.

Pokud máte rádi hezká auta, nepřeberný počet barevných kombinací a hlavně, pokud se chcete odlišit, pak se Vám budou naše služby líbit.

Je-li Vám doma teplo a uvažujete například o klimatizaci, zvažte, zda by Vám nepomohly snížit teplotu v bytě okenní folie. Značkové okenní fólie jsou ideálním a mnohdy také jediným řešením ochrany budov s okny a prosklenými plochami před slunečním zářením.

Okenní fólie totiž výrazně pomáhají regulovat vnitřní teplotu vašeho interiéru. Pomáhají zmenšovat záření, které proniká sklem, a tím zamezují tepelným ztrátám. Šetří náklady na energii, ať již topení, nebo chlazení. Skleněné výplně jsou také bezpečnostním rizikem.

Mimo to Vás ochrání před poraněním střepinami z rozbitého skla. Folie dodávají interiéru pěkný vzhled a jsou skvělým designovým řešením vašich objektů.

Podnikáte? Pracujete v reklamní kanceláři kde máte plechového miláčka, se kterým se chcete výrazně barevně odlišit, pochlubit nebo ho jen třeba dočasně změnit? Nebo jen na něho chcete dočasně umístit účinnou a levnou reklamu? Na našich stránkách jistě najdete spoustu zajímavých informací.

Potřebujete více informací?  Možná Vám pomohou stránky www.prelepto.cz 

Pokud ne, volejte 721 811 111

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

17% (119)

24% (166)

7% (52)

50% (347)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.