Přelepto.cz

Hlavní stránka / Aktuality / Přelepto.cz

25.2.2021

Vítejte na stránkách, které se zabývají polepy automobilů, instalací protislunečních folií na skleněné části budov, tónování autoskel, reklamními polepy, výrobou reklamních letáků, vizitek, banerů, tištěných i řezaných samolepek a všeho co souvisí s reklamou.

Pokud máte rádi hezká auta, nepřeberný počet barevných kombinací a hlavně, pokud se chcete odlišit, pak se Vám budou naše služby líbit.

Je-li Vám doma teplo a uvažujete například o klimatizaci, zvažte, zda by Vám nepomohly snížit teplotu v bytě okenní folie. Značkové okenní fólie jsou ideálním a mnohdy také jediným řešením ochrany budov s okny a prosklenými plochami před slunečním zářením.

Okenní fólie totiž výrazně pomáhají regulovat vnitřní teplotu vašeho interiéru. Pomáhají zmenšovat záření, které proniká sklem, a tím zamezují tepelným ztrátám. Šetří náklady na energii, ať již topení, nebo chlazení. Skleněné výplně jsou také bezpečnostním rizikem.

Mimo to Vás ochrání před poraněním střepinami z rozbitého skla. Folie dodávají interiéru pěkný vzhled a jsou skvělým designovým řešením vašich objektů.

Podnikáte? Pracujete v reklamní kanceláři kde máte plechového miláčka, se kterým se chcete výrazně barevně odlišit, pochlubit nebo ho jen třeba dočasně změnit? Nebo jen na něho chcete dočasně umístit účinnou a levnou reklamu? Na našich stránkách jistě najdete spoustu zajímavých informací.

Potřebujete více informací?  Možná Vám pomohou naše specializované stránky www.prelepto.cz 

Pokud ne, volejte 721 811 111, nebo 604 242 242

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (123)

26% (202)

7% (54)

50% (384)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.