O nás

Naše firma byla založena v roce 1992 s jednoduchou vizí, nabídnout kolínským zákazníkům možnost nakoupit fotopotřeby a fotomateriál v širším rozsahu než měla do té doby jediná fotoprodejna v Kolíně a pokud možno nabídnout, také v té době vyhledávaný zpracovatelský servis fotografií, zpočátku pro černobílou a později také pro barevnou fotografii. Přestože jsme nabízeli fotoslužby a fotopráce okrajově, zájem Vás zákazníků umocněný dlouhými dodacími lhůtami tehdejšího jediného celorepublikového zpracovatele nás přesvědčil, že udaný směr nabídky fotoslužeb je správný. 

Od začátku jsme si byli vědomi nutnosti pořizování vlastních, vysoce kvalitních technologií s ohledem na co nejvyšší kvalitu a rychlost služeb, která je zákazníky požadována. Tyto technologie vlastníme a nejsme závislí na třetích stranách, což nám umožňuje nabízet Vám, našim zákazníkům, kvalitní zpracovatelský servis za dobré ceny. 

V současné době jsme pro Vás spustili  nejmodernější rychlé a spolehlivé zadávání zakázek tzv. on-line, z pohodlí Vašeho domova. Fotografie-online, je službou, která Vám umožňuje zadávat z Vašeho domova nejen fotografie, fotokalendáře, hrnečky s vaší fotografií ale také fotodárky jako jsou fotoobrazy, fotoplakáty, fotky na plátno, fotografie na keramiku, foto na textil, fotopuzzle a další.   
 

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (123)

26% (203)

7% (54)

50% (385)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.