O nás

Naše firma byla založena v roce 1992 s jednoduchou vizí, nabídnout kolínským zákazníkům možnost nakoupit fotopotřeby a fotomateriál v širším rozsahu než měla do té doby jediná fotoprodejna v Kolíně a pokud možno nabídnout, také v té době vyhledávaný zpracovatelský servis fotografií, zpočátku pro černobílou a později také pro barevnou fotografii. Přestože jsme nabízeli fotoslužby a fotopráce okrajově, zájem Vás zákazníků umocněný dlouhými dodacími lhůtami tehdejšího jediného celorepublikového zpracovatele nás přesvědčil, že udaný směr nabídky fotoslužeb je správný. 

Od začátku jsme si byli vědomi nutnosti pořizování vlastních, vysoce kvalitních technologií s ohledem na co nejvyšší kvalitu a rychlost služeb, která je zákazníky požadována. Tyto technologie vlastníme a nejsme závislí na třetích stranách, což nám umožňuje nabízet Vám, našim zákazníkům, kvalitní zpracovatelský servis za dobré ceny. 

V současné době jsme pro Vás spustili  nejmodernější rychlé a spolehlivé zadávání zakázek tzv. on-line, z pohodlí Vašeho domova. Fotografie-online, je službou, která Vám umožňuje zadávat z Vašeho domova nejen fotografie, fotokalendáře, hrnečky s vaší fotografií ale také fotodárky jako jsou fotoobrazy, fotoplakáty, fotky na plátno, fotografie na keramiku, foto na textil, fotopuzzle a další.   
Po důkladném odzkoušení a zaběhnutí Vám již brzy nabídneme další, Vámi poptávanou službu, kterou bude půjčovna fototechniky NIKON. Zákazníci, kteří si chtějí jednookou zrcadlovku koupit, ale rádi by si si ji před koupí vyzkoušeli budou mít nyní možnost a to dokonce s výhodou v případě, že se rozhodnou si tento fotopřístroj zakoupit. Zapůjčit si však půjde rovněž například pouze blesk, nebo stativ. Služba je však také určena zájemcům, kteří fotografují kompaktním fotopřístrojem a rádi by si zkusili fotografování jednookou zrcadlovkou NIKON.Protože se specializujeme na značku NIKON, připravujeme také další příjemné novinky. Stačí sledovat naše aktuality, popřípadě akce a pak již jen nepromeškat ten správný okamžik. Nadále budeme organizovat oblíbenou akci "DEN s NIKONEM" který se vždy koná za přítomnosti specialisty firmy NIKON a přináší poslední novinky fototechniky této značky s možností vyzkoušení a případně také zakoupení zboží s bonusem ve formě dárku, nebo cenového zvýhodnění. Pro naše zákazníky jsme se stali certifikovanými partnery firmy NIKON a zajišťujeme vyhledávanou službu čištění čipů digitálních zrcadlovek.

Pokud se na našem webu zaregistrujete a necháte-li si zasílat náš občasný "Newsletter" pak budete o našich novinkách informováni včas a s mírným předstihem. Registrovaným zákazníkům se budeme snažit nabízet vždy něco navíc.

 

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (122)

25% (193)

7% (54)

50% (379)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.