Grafické práce, tisk, polepy, reklama

Hlavní stránka / Grafické práce, tisk, polepy, reklama

Potřebujete zajistit vytištění FOTObanneru, polepit reklamou výlohu, automobil nebo dokonce autobus? Potřebujete vytisknout leták s reklamními fotografiemi? Nebo jen potřebujete zhotovit reklamní samolepky, či vizitky?  Nebo chcete jen tak někomu udělat radost a vytvořit mu fotokoláž na míru?

Potřebujete navrhnout LOGO, grafiku a zhotovit grafický návrh spolu s vizualizací jak bude Vaše auto, provozovna, baner, výloha či jiná reklamní plocha vypadat? A kolik stojí grafický návrh?. Záleží na náročnosti a čase, který mu budeme po vyjádření Vašich představ věnovat. Po odhadu jeho ceny a odsouhlasení zákazníkem se s pracemi může začít.

Grafické práce, úpravy, skládání koláží, úpravy na přání zákazníka.

V případě, že zákazník požaduje zapracování úprav dle svých představ, účtujeme 600 Kč za započatou hodinu práce. V případě drobnějších a snazších úprav je částka vypočítána dle skutečného času který byl zakázce věnován.

Fotografii umíme tisknout dokonce v šíři 160 cm. Samozřejmě, že pokud potřebujete vyrobit např. baner pro venkovní použití na plachtovinu, u nás Vám také pomůžeme.

Disponujeme technologií umožňující tisk do šíře 162 cm !

To je velmi výhodné, neboť fotografie či texty kterými si přejete Váš automobil polepit, netrpí známým neduhem "nespasování" a na vozidle působí natolik přesvědčivě, že náhodný pozorovatel má pocit, jako by jeho vozidlo bylo takto vyrobeno v továrně. Používáme nejkvalitnější polepové materiály a proto pokud se rozhodnete polep odstranit, nedochází k poškození původního laku. Pokud požadujete např. kratší životnost - 1 - 2 roky, lze použít materiály nižších cenových relací.

Polepy automobilů, přelepto, Kolín, Foto Vidrna Celopolepy automobilů, přelepto, Kolín, Foto Vidrna Celopolepy automobilů, přelepto, Kolín, Foto Vidrna
     
Polep vodních skůtrů, přelepto Kolín, Foto Vidrna Celopolep vodní skůtr, přelepto Kolín Foto Vidrna Celopolep vodní skůtr, přelepto Kolín Foto Vidrna
     
Polep kamionů, přelepto Kolín, Foto Vidrna Celopolepy autobusů, přelepto, Kolín, Foto Vidrna Celopolepy dodávek, Přelepto Kolín, Foto Vidrna


Polepy automobilů

Celoplošný polep automobilů je oblíbená a účinná forma propagace. K polepu osobních automobilů,dodávek, autobusů, trolejbusů, nebo kamionů můžeme použít solvetní tisk samolepů, řezanou reklamu, a to vždy dle přání klienta. Cenová kalkulace se pokaždé odvíjí od dohody se zákazníkem, podle zvolených materiálů, náročnosti projektu, na životnosti polepu, požadavcích rychlosti dodání, garance, servisu atp

Konkrétní cenovou kalkulaci zhotovujeme vždy po osobní konzultaci, a dohodě dle náročnosti projektu, to ale neznamená, že pro Vás nenajdeme odpovídající řešení !!!

Polepy výloh

Potřebujete na výlohách svých obchodů informovat zákazníky o svých službách, akcích nebo výhodných nabídkách? Použijte k tomu svou výlohu ! Přelepíme Vám ji na přání celou např. s fotografiemi produktů, které nabízíte třeba v akci.. A pro opravdu výraznou reklamu můžete použít třeba fluorescenční - zářivé - odstíny, které opravdu nelze přehlédnout. Cenovou nabídku Vám vyhotovíme po  konzultaci.


Pokud tedy potřebujete jakékoliv služby z této oblasti, neváhejte nás kontaktovat!

Odstraňování starých reklamních polepů a polepů z automobilů.

 

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (123)

26% (202)

7% (54)

50% (385)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.