Foto na hroby

Hlavní stránka / Foto na hroby

Fotografie na hroby a pomníky

Fotografie, která je "zapečena" v porcelánu je vyráběna běžnou keramickou technologií, která garantuje dlouhou životnost. Při tomto vypalovacím procesu, který probíhá při teplotách 800-900°C mají fotografie dlouhou životnost a stálost a je u nich dosaženo vysokého lesku a stability. Pro naše zákazníky zajišťujeme i službu retušování těchto snímků, protože si uvědomujeme, že někdy je třeba fotografii upravit tak, aby odpovídala nejen svými technickými parametry, ale umíme také udělat výřezy, retuše fotografií tak, aby např. ohnutá fotografie mohla být bez problémů použita. Barevné, ale zejména černobílé fotografie jsou velmi odolné proti povětrnostním vlivům.

Co potřebuji k zadání zakázky?

Porcelánové destičky na které je Vaše fotografie aplikována jsou vyráběny v mnoha tvarech a rozměrech (ROZMĚREM JE VŽDY CELÁ PLOCHA PORCELÁNOVÉ DESTIČKY) a po okraji může být zlatá linka (na některých tvarech nelze z technologických důvodů zhotovit žádnou dekorační linku - nutno ověřit při zadání zakázky)


Z čeho se vaše zakázka skládá? 

Jako předloha může být dodána kvalitní papírová fotografie / černobílá ale i barevná / kdy velikost hlavy odpovídá požadovaným rozměrům Vámi zvolené keramické destičky.  Fotografii lze také dodat elektronicky jako např. JPG,TIF,atp. Vaše fotografie následně upravíme dle Vašeho přání, -  to jsou tzv. GRAFICKÉ ÚPRAVY

Ukázky grafických úprav

Ořez do požadovaného formátu

Vhodné je dodat fotografie, které mají kolem portrétu dostatek místa. Zejména, pokud jste zvolili tvar srdce, nebo kruhu, je tento prostor důležitý. Pokud chybí, nevadí, vše lze vyřešit a pozadí dodělat (ve složitých případech do 100 Kč).

                                                                       
                                                                   0,- Kč

 
 


Úprava jasu a kontrastu

Úpravu jasu a kontrastu ponechte prosím na nás. Pro keramický tisk se takové úpravy provádí se specifickým nastavením, aby byl výsledek co nejlepší.

                                                                       0,- Kč
                                                                      
 


Korekce barev
 

Do velké míry lze nedostatky  v barevnosti upravit. Pokud by bylo lepší z barevné fotografie zvolit raději černobílou variantu, upozorníme Vás na to.

                                                                         
                                  0,- Kč


                                                                        
 


Základní retuš nečistot
 

Drobné nedostatky fotografie odstraníme zdarma. U rozsáhlejších retuší je cena individuální, vždy však sdělíme cenu úprav předem.
Drobné nedostatky pleti (dle zkušeností a preferencí zákazníků) neretušujeme. Pokud si přejete konkrétní retuš znamínek, úpravu očí, různých nedostatků pleti, nebo například odstranit odlesk v brýlích, prosím sdělte tento požadavek do poznámky v objednávce.


                                                                   0,-Kč

                                                                       
Retuš nečistot


Skenování fotografií
 

Převedeme Vaše fotografie do digitalizované podoby pokročilými technikami s moderním softwarem.                                                                      0,- Kč                                                          


 


 

Po dohodě provedeme grafické úpravy jako OŘEZ, odstraníme skvrny pokud to je třeba, vyretušujeme ty předměty, které se na fotografii nehodí, a můžeme VÝMĚNA POZADÍ za fotografovanou osobou nebo přidáme vhodné pozadí jiné, dále ZMĚNA KONTRASTU ,vyřízneme i část snímku a pokud je fotografie poškozená, postaráme se o odstranění těchto vad. Vždy se snažíme o to, aby byla fotografie co nejhezčí. 

První náhled fotografie k odsouhlasení Vám na přání zašlemeí ZDARMA , další náhled je již za poplatek.  

Objednat zhotovení fotografie lze nejlépe osobně na naší prodejně v ulici Husova 111,Kolín 1, (naproti ČESKÉ SPOŘITELNĚ) telefon 321 720 380  kde Vám ochotně poskytneme i další informace.
Pro úsporu času Vám zhotovenou zakázku za poplatek můžeme poslat domů poštou na dobírku.
Se zhotovováním fotografií na hroby máme mnoho zkušenosti, proto se neostýchejte přijít i se značně poškozenou fotografií a věřte nám, že dokážeme vytvořit fotokeramiku opravdu i z velmi špatné a silně poškozené fotografie.

Termín zhotovení, cena

Obvyklá doba dodání je cca 1 měsíc, v určitých obdobích roku může být termín dodání delší. (Bez času poštovní přepravy) Cena se odvíjí od velikosti porcelánové destičky, popř ozdobné linky,stupni poškození fotografie (nutná retuš) popř. složitosti úprav snímku. Při zadávání zakázky je požadována záloha a pro zakázku nemusíte jezdit, zašleme Vám ji rádi poštou. Cena za zhotovenou destičku bez nutnosti retuše a úprav začíná již kolem 700,- Kč


Nejčastěji objednávané
 


 


                                                                                 
  
 
                            
 
OVÁLEK BOHEMIA
Dodávané rozměry:
(7x8,5) (8x9,5) (9,5x11,5)
(11,5x14,5) (14x16)(16x19) (18x22)
*pouze bez dekoru
lze použít i na šířku
OVÁLEK HLADKÝ
Dodávané rozměry:
(4x5)*(4x6) (5x7) (6x8) (7x9) (8x10) (9x12)(10x13) (11x15) (13x18) (18x24)
*pouze bez dekoru
lze použít i na šířku
OBDELNÍK KULAT ROHY
Dodávané rozměry:
(6x8) (7x10) (8x11,5) (10,5x14,5)


lze použít i na šířku
OBDELNÍK OSTRÉ ROHY
Dodávané rozměry:
(4x6) (5x7) (6x8) (7x9) (8x10)
(9x12) (11x15) (13x18) (18x24)

možno použít i pro dvě osoby
lze použít i na šířku
       


Ukázky grafických úprav

 


 

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (123)

26% (202)

7% (54)

50% (385)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.