Spolupracujeme s ...

Hlavní stránka / Spolupracujeme s ...

Jste reklamní, nebo produkční agentura, velká nebo malá firma,či živnostník? Potřebujete pro pořádání Vašich akcí zajistit fotografické služby?
Zdokumentovat celou akci a k tomu například pro klienta vyrábět fotografie na místě tak, aby si je účastníci akce odnesli s sebou domů? Potřebujete mít fotografie v elektronicé verzi ještě tentýž večer? Potřebujete zajistit bezdrátový přenos např. přímo do režie? To vše Vám umíme zajistit a máme s tím dlouhodobé zkušenosti. Pokud máte o tyto služby zájem,kontaktujte nás na níže uvedeném telefonním čísle. 

Fotografové, hledáte rychlé, kvalitní a cenově výhodné zpracování své produkce? Nabízíme své služby v oblasti zpracovatelských služeb také Vám Mimo běžných služeb nabízíme také zpracování v nestandardních časech, služby ateliéru, pro pražské fotografy dopravu fotografií na místo určení obvykle do 24 hodin zdarma a samozřejmostí je též možnost využít pro zadání zakázky náš FTP server. / Pokud pošlete své fotografie na náš server např. odpoledne, druhý den dopoledne máte své fotografie na místě určení./ Vše za ceny, které Vás překvapí.

Základní  informace Vám rádi sdělíme na čísle 604 242 242  Pro konkretní cenovou nabídku je nutné s ohledem na dostatek informací osobní setkání.

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (123)

26% (202)

7% (54)

50% (385)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.