Fotoateliér

Hlavní stránka / Fotoateliér

Hezkým dárkem, kterým vždy potěšíte své blízké a sebe je fotografie z ateliéru. Čas nezastavíme, ale  fotogarfii z našeho ateliéru se to podaří. Uvědomíte si, že tyto fotografie se od Vámi běžně vytvořených momentek liší scénou a profesionálním nasvětlením, ať se jedná o dětský portrét, fotografie nastávajících maminek, rodinné fotografie, nebo fotografie domácích mazlíčků atp. Fotografie je obvykle to jediné, co Vám daný okamžik Vašeho života připomene. Samozřejmě nejvíce je to fotografie "papírová", ta na kterou si můžete sáhnout, ukázat a nebo darovat. 

Ukázky fotografií z našeho ateliéru najdete  ZDE

Naší snahou je ukázat Vám, našim zákazníkům, že fotografie z ateliéru nemusí být drahá a přesvědčíme Vás, že zhotovení hezké fotografie nemusí trvat nepříjemně dlouho. Nejlépe je dohodnout si termín fotografování předem, na telefonním čísle  321 720 380   

5 důvodů proč navštívit náš fotoatelier

jsme flexibilní 
fotografujeme profesionální technikou
fotografování o víkendu a také u klienta /po dohodě/
na přání zajistíme vizážistku 

profesionální retuš /postprodukce/


Ceník fotografování

Rozsah focení v ateliéru  - popř. exteriéru Časová náročnost Cena
Rychlý portrét - 4ks vč.foto 10x15, foto zašleme na mail. Tato služba je vhodná pokud potřebujete rychle fotografie např. k životopisu, na web nebo pro někoho blízkého.Platí i pro exterier. Do 5ks foto cca do 15 minut 890,-
Fotografování sada  A1 - 30 minut v ateliéru, foto v plném rozlišení na CD, včetně základních úprav.Platí i pro exterier.
(dle náročnosti) Do 10 ks /el.záběrů/ 
do 30 minut 1290,-
Fotografování sada  A2 - 30 - 60 minut v ateliéru, foto v plném rozlišení na CD, včetně základních úprav. Platí i pro exterier.
(dle náročnosti) Do 15 ks /el.záběrů/
do 60 minut 1690,-
Fotografování sada  A3 - 90 minut v ateliéru, foto v plném rozlišení na CD, včetně základních úprav. Platí i pro exterier.
(dle náročnosti) o 30 ks /el.záběrů/
do 90 minut 2100,-
Fotografování sada  A4 - 120 minut v ateliéru, foto v plném rozlišení na CD, včetně základních úprav, Platí i pro exterier.
Do 40 ks /el.záběrů/
do 120 minut 2490,-
Papírové foto - ceny dle zvoleného formátu od 5,- Kč    

Ceny uvedeny včetně DPH


Vysvětlivky:

Vyhrazujeme si právo neodevzdávat našim zákazníkům neupravené fotografie spolu s absolutním právem výběru fotografií. (Neodevzdáme Vám přece fotografie se zavřenýma očima, rozmazané nebo jinak nepovedené)  :-)

Grafické práce, úpravy, skládání koláží, úpravy na přání zákazníka.

V případě, že zákazník požaduje zapracování úprav dle svých představ, (korekce postavy, obličeje atp.) účtujeme 600 Kč za započatou hodinu práce. V případě drobnějších a snazších úprav je částka vypočítána dle skutečného času který byl zakázce věnován.

Termín zpracování ateliérové fotografie

Běžná doba zpracování Do 24 hodin
10 pracovních dnů + 50% příplatek


Informace před návštěvou fotoateliéru
Než k nám přijdete, nezapomeňte že důležitá je dobrá nálada bez nervozity a pohoda. Doporučujeme před fotografováním zvážit návštěvu kadeřníka, popř. si s sebou vezměte své oblíbené oblečení, při fotografování se tak budete cítit příjemně a jistě. Děti jsou jistější se svou oblíbenou hračkou. Dobře na náladu působí také oblíbená hudba. (Můžete si donést své CD)

Jak dlouho budeme fotit?
Záleží na tom, co, popř. koho budeme fotografovat. Obvykle dobu focení, respektivě rozsah, určíme po vzájemné dohodě. Ale pokud jdete do fotoateliéru s miminkem, nebo menším dítětem nelze čas focení přesně určit. Někdy jde focení rychle a bez problémů, jindy se dětem zrovna teď nechce. Však to znáte. Snažíme se o maximální zabavení dětí, ale někdy jde zkrátka vše stranou. U miminek je dobré, aby byla vyspaná a najedená, u malých dětí je třeba vzbudit zájem. Rádi mu atelier ukážeme a je samozřejmé, že si hračky může půjčit jaké chce.

Fotograf, ale nebudu se stydět?
Koho si vybrat? Všichni naši fotografové pracují v oboru již dlouho a mají s focením v ateliéru  zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme. Někdy může mít např. těhotná maminka jistý ostych. Tomu rozumíme, jiné, cizí prostředí přítmí ateliéru, ale na každého se díváme jako na model a  nic jiného. Ateliérem nám prošlo již mnoho z Vás, našich zákazníků bez jakýchkoliv problémů. Důvěřujte nám a pokud si s námi chcete o focení předem promluvit, domluvte si nezávaznou schůzku ještě před fotografováním. 

Co budeme fotit?
Nebojte se kombinovat!  Využijte čas a místo a nechte vyfotit děti, svůj portrét, rodinnou fotografii v rámci jednoho fotografování – větší série je vždy výhodnější, což můžete posoudit podíváte-li se na ceník ateliérové fotografie. Pokud budete mít jasnou představu a domluvíte-li se dopředu, lze za poměrně krátký čas stihnout i více témat...

Vizážista
Vizáž podtrhuje fotografie, a výrazně ovlivňuje a dotváří osobnost každého z nás. Proto se stává Fotomake-up důležitou součástí zejména portrétní fotografie. Fotomake-up má jiná pravidla a výrazně se od běžného  líčení liší. A to hlavně z důvodů používání profesionální zábleskové techniky. Jejich intenzita je silná, a výrazně způsobuje zeslabení intenzity líčení. Důraz se klade hlavně na podklad, je třeba zvolit vhodné barvy a jejich intenzitu. Při fotomake-upu se dělá líčení minimálně o stupeň silnější a s větší krycí schopností, než při běžném make-upu.
 Před fotografováním probíhá konzultace líčení s vizážistkou i fotografem s ohledem na přání fotografované osoby, její oblečení, doplňky, květiny atp. Cena je odvislá od náročnosti ale začíná na částce 300,- Kč
V případě, že máte zájem o služby vizážistky, prosím sdělte nám to předem, nejlépe již při objednání se do ateliéru.
 

Na závěr ještě několik informací.
Přicházíte-li do našeho fotoateliéru poprvé, měli byste vědet, že se v našem  v ateliéru nemusíte vyzouvat z bot :-)
Naším hlavním cílem nejsou do prázdna hledící tváře v dobré scéně, ale fotografie, která má duši a kde je vidět zejména člověk takový, jaký opravdu je. Jen tak Vás bude fotografování bavit a budete mít z výsledných fotografií radost. Odnesete si nejen hezké fotografie, ale také pozitivní zážitky. Jsme si vědomi toho, že pro miminka a malé děti je návštěva u nás něco nového. Necháme Vaše děti atelier prohlédnout, vyzkoušet, či si v něm jen pohrát a postaráme se spolu s asistenty o jejich dobrou náladu. Dostatek hraček je samozřejmostí. V ateliéru je toaleta a tekoucí teplá i studená voda, stejně jako místo pro přebalení i "přípravu" miminek k focení. Vyhrazujeme si právo nedávat zákazníkům fotografie neupravené, se zavřenýma očima atp. Z hygienických důvodů nefotografujeme děti v jiném, než doneseném oblečení a na požádání Vám podáme malé občerstvení. Zdarma samozřejmě. :-) / Pokud se při focení poničí papírové pozadí, účtujeme pouze částku 150,-Kč/bm /

Dárkový certifikát
Hezkým a originálním dárkem, kterým své blízké jistě potěšíte je zakoupení našeho dárkového certifikátu. Pokud si budete přát, vyrobíme Vám dárkový certifikát přímo se jménem obdarovaného, či se jménem Vaším, jako dárce.(nebo obojím) Nyní se zajisté ptáte zda je to finančně náročné.. Opravdu není.  Dárkový certifikát Vám vyrobíme již od 300 Kč

Dárkový poukáz na svatební fotografie v hodnotě 1000,- Kč Dárkový poukáz na svatební fotografie v hodnotě 1000,- Kč
   
   

 

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (123)

26% (202)

7% (54)

50% (385)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.