Svatební fotografie

Hlavní stránka / Svatební fotografie

Svatební den  je v životě každého člověka okamžikem, na který se dobře a zpravidla dlouho připravuje, který dlouho dopředu plánuje a na který se těší. Svatební den však není jen kadeřník, svatební šaty, svatební kytice, usměvaví svatební hosté, nazdobená svatební síň, nebo svatební prsteny... Je totiž potřeba zajistit celou řadu věcí tak, aby Váš den byl krásný.   A fotografie a videozáznam jsou obvykle jedinou památkou na tento den.
Jaký však byl ten Váš svatební den, to si uvědomíte v okamžiku, kdy Vám svatební fotograf přinese Vaše svatební album s fotografiemi, nebo ve chvíli kdy budete sledovat své svatební video. Teprve pak si uvědomíte, že si "svůj" svatební den, prožíváte znovu, ale už společně.

Protože si vážnost svatebního okamžiku dobře uvědomujeme a  na svatby se specializujeme, věnujeme svatební problematice zvláštní svatební stránky, kde najdete veškeré informace a také akční nabídky, které Vás zajímají a to včetně rozsáhlých fotogalerií.  Veškeré informace o svatební fotografii a probíhající akční nabídky naleznete na  www.svatby-foto.cz 

Níže uveřejněný ceník svatební fotografie je informativní a nemusí zahrnovat probíhajícíakční nabídky. Pro přesné stanovení ceny potřebujeme znát Vaše přání a představy a proto se s Vámi rádi sejdeme, vyslechneme Vaše představy a přání a poté navrhneme cenovou nabídku.
Pokud chcete využít naší nové služby a fotografie si chcete Vy a také Vaši hosté objednat ONLINE přímo z Vaší svatební fotogalerie požádejte o uložení fotografií do galerie FOTOGRAFIE-ONLINE. Po zadání hesla, které obdržíte formou SMS, letáku, nebo osobně lze fotografie nejen objednat pro novomanžele, ale také pro hosty, nebo ty, kterým své heslo sdělíte. Potografie  posíláme 
hostům poštou na dobírku. Novomanželům tak odpadá starost o výrobu a distribuci fotografií.

Tento ceník je platný od 1.1.2017

 Svatební foto  "OBŘAD"                                                   F1  

Cena                             

  3.400,- Kč 


Tato cenově výhodná svatební sada je vhodná pouze pro zachycení obřadu a skupinových fotografií před úřadem. V ceně této sady obdržíte DVD s minimálně 50ks upravených fotografií a to v plném rozlišení, ve  graficky zpracovaném obalu. Vaše svatební fotografie umístíme na naše webové stránky, pod heslem. (Obdržíte formou SMS) V ceně není započítáno cestovné.  Časová náročnost cca 60 minut.


 

Svatební foto  "OBŘAD+PARK"                                       F2    

Cena                             

  6.900,- Kč 

 

Žádaná sada fotografií, kde obdržíte minimálně 100 ks upravených fotografií v plném rozlišení na DVD, ve graficky zpracovaném obalu. Vaše svatební fotografie umístíme na naše webové stránky, pod heslem. (Obdržíte formou SMS)
Tato svatební sada je vhodná k zachycení svatebního obřadu obvykle již od příjezdu, dále gratulace novomanželům, skupinové fotografie s novomanžely před místem konání svatby a dále portrétní a aranžované fotografie novomanželů popř. svatebních hostů např. v parku. V ceně není započítáno cestovné. Časová náročnost cca 90 minut.


 

Svatební foto  "PŮLDEN"                                                  F3  

Cena                           

  8.500,- Kč


Tato sada se hodí pro zachycení podstatné části svatebního dne obvykle od ranních příprav v místě bydliště přes příjezd na radnici, obřad, gratulace, skupinové foto před radnicí, dále aranžované fotografie např. v parku, zachycení začátku oslav se slavnostním přípitkem, a  zakončena je většinou konzumací společné polévky novomanžely, popř. prvním tancem.
Obsahuje minimálně 180 ks upravených fotografií v plném rozlišení na DVD, ve graficky zpracovaném obalu. Vaše svatební fotografie umístíme na naše webové stránky, pod heslem. (Obdržíte formou SMS). V ceně není započítáno cestovné. Časová náročnost cca 6 hodin.


 

Svatební foto  "CELÝ DEN"                                              F4    

Cena                              

 

11.900,- KčTato svatební sada obsahuje přibližně 300 ks upravených fotografií v plném rozlišení na DVD, ve graficky zpracovaném obalu. Je vhodná pro zachycení celého svatebního dne od ranních příprav v místě bydlště, vítání svatebních hostů, zdobení aut, strojení nevěsty, příjezd na radnici, obřad, gratulace, skupinové foto před radnicí, fotografie v exteriéru atp. Dále zachycení svatebních zvyklostí, hostinu, přípitek, společnou polévku, společný tanec, krájení dortu, hod svatební kyticí a dále až do dohodnutých večerních hodin. Vaše svatební fotografie umístíme na naše webové stránky, pod heslem. (Obdržíte formou SMS). V ceně není započítáno cestovné. Časová náročnost asi 8 hodin.


 

Další fotograf na svatbě    

2. svatební fotograf                                         

jednorázově

3.500,- Kč Pokud chcete skutečně zachytit slavnostní atmosféru Vašeho svatebního dne, uvažujte o objednání dalšího svatebního fotografa. Z Vaší svatby budete mít více rozličných záběrů a pohledů a nepochybně budou zachyceny i momenty, o kterých jste neměli ani tušení. Služba je obvykle doporučována k větším, nebo celodenním svatbám. Konečná cena včetně dopravy. Třetí fotograf - cena dohodou.


 

Čekací doba fotografa na svatbě  

Započatá hodina čekání                              

 

900,- Kč/hod Pokud zákazník objedná např. službu s rozsahem práce 2 hodiny a požaduje, aby byla zachycena také událost mimo tento čas, je účtován čekací čas. Příklad: klient požaduje službu v rozsahu 90 minut  počtu 120 ks fotografií a začátek svatebního obřadu je v 11.00 hodin dopoledne.
Požaduje však nafotografování novomanželů, s odpoledním překvapením, které je naplánováno na 15.30 hodin. V tomto případě je účtována čekací doba 3 hodiny, tzn. je účtováno 2700,- Kč. Protože zákazník tyto fotografie nepožaduje zhotovit nad rámec jím objednaných ks fotografií je k jeho sadě účtován pouze tento příplatek. Zvažte, zda nezvolíte jinou variantu ceníku.


 

Papírové fotografie "ke stolu"   

30ks formát 13x18cm

 

900,- Kč 30 ks foto formát 13x18 cm. Tuto službu lze objednat pouze jako doplňkovou službu k některé z hlavních služeb označených v tomto ceníku jako F2 - F4  Slouží jako ukázka fotografií ostatním svatebním hostům. Fotografie jsou vyráběny termosublimační technologií. Ceny včetně dopravy a DPH


 

Svatební fotokniha    

Cena fotoknih tuhé desky                      

od  

550,- Kč Fotokniha je moderním fotoalbem, které můžete mít ke svému svatebnímu albu s fotografiemi jako dárek pro své blízké. Vyrábí se v různých formátech s různým počtem fotografií a obvykle s tvrdými deskami. (Ne jako sešit) Fotoknihu Vám rádi sestavíme, pošleme k náhledu či připomínkám a po jejich odsouhlasení zajistíme její výrobu a předání. Na přání ji ozdobně zabalíme a pošleme na Vámi udanou adresu.
Bližší info o fotoknihách najdete ZDE.


 

Svatební foto oznámení    
1 - 50 ks rozměr 10x15 cm                               cena / ks               10,- Kč
51 - 100 ks   rozměr 10x15 cm cena / ks    8,- Kč
Grafický návrh - dle náročnosti                 cena  od  250,-Kč
Svatební oznámení, poděkování za gratulaci k sňatku s fotografií novomanželů, pozvánky ke svatební tabuli, jmenovky ke stolu s fotografiemi pozvaných, nebo bez nich z Vašeho nebo námi navrženého obalu třeba i v počtu několika ks. V některých případech zcela ZDARMA. Zeptejte se nás!


 

Hrneček se svatební fotografií  
Hrneček se svatební fotografií bílý                                     199,- Kč 
Hrneček s barevným uchem 230,- Kč 
Pivní korbel se svatební fotografií, bílý                              350,- Kč 
Dárek, u kterého nezáleží na velikosti, ale na originalitě. S textem nebo bez něj s fotografiemi, které jsou z "předmanželského" archivu nebo přímo se svatební fotografií. To vše za překvapivou cenu bez dlouhého čekání.
 


 

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (123)

26% (202)

7% (54)

50% (384)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.