Fotoslužby

Hlavní stránka / Fotoslužby

Fotografické služby, jsou v současnosti i přes masové rozšíření digitálních fotopřístrojů vyhledávanou službou. Většina zákazníků pochopila, že je jednodušší najmout si na konkretní službu profesionálně vybaveného odborníka, než riskovat neúspěch se svým "novým digitálním fotopřístrojem"

Nabízíme zhotovení fotoreportáží firmám i soukromým osobám, výrobu fotografií v expresních termínech, dále výrobu fotokalendářů, fotoknih, velkoformátových fotografií, či zhotovení okamžité fotografie systémem KIOSEK od formátů 10x15cm,13x18cm, 15x23cm až do formátu 20x30cm a to také na místě konání, to znamená, že své fotografie obdržíte několik minut po vyfocení! 

Pro Vaše pohodlí jsme Vám připravili službu FOTOGRAFIE-ONLINE.CZ  a budete překvapeni jak je jednoduchá cesta k Vašim "papírovým" fotografiím a fotodárkům.  Zjistíte totiž, že pomocí této služby, kterou můžete vyzkoušet třeba z Vašeho obývacího pokoje, přijdou fotografie až k Vám domů. 

Zaregistrujte se a začněte téměř okamžitě využívat naše FTP servery v naší fotosběrně fotografií - nahrajte na náš server Vaše fotografie do 15.30 hodin pracovního dne, a k odebrání jsou Vaše fotografie připraveny  již následující den! Vaše fotografie Vám můžeme také zaslat poštou na dobírku. 

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (123)

26% (203)

7% (54)

50% (385)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.