EVROPSKÉ SVATEBNÍ SDRUŽENÍ NIKON S FOTOAPARÁTEM NIKON D850

Hlavní stránka / Aktuality / EVROPSKÉ SVATEBNÍ SDRUŽENÍ NIKON S FOTOAPARÁTEM NIKON D850

21.4.2018

Svatební obřad je jednou nejdůležitějších událostí, které pár společně zažije, a fotografie z toho dne budou patřit k jejich nejcennějším památkám. Proto tyto jedinečné životní okamžiky může zachytit jen mimořádně talentovaný fotograf. Sada svatebních fotografií může vyprávět příběh – od výměny prstýnků po první tanec – a páry stále více chtějí vyprávět své příběhy unikátními způsoby. Seznamte se s Evropským svatebním sdružením Nikon – týmem sdružujícím některé z nejlepších svatebních fotografů a blogerů z celé Evropy, pečlivě vybrané společností Nikon, kteří vám ukáží nejnovější svatební trendy a styly fotografování svateb z celého kontinentu. Prvním úkolem společnost Nikon pověřila členy Sdružení, aby kreativně zachytili některé z nejlepších a jedinečných svatebních tradic z jejich zemí na fotoaparát Nikon D850.

Louise a Gian (Velká Británie) krájejí svůj svatební dort. Snímek pořídil profesionální svatební fotograf Ross Harvey s využitím fotoaparátu D850 a objektivu AF-S NIKKOR 24–70 mm f/2,8G ED.

Louise a Gian (Velká Británie) krájejí svůj svatební dort. Snímek pořídil profesionální svatební fotograf Ross Harvey s využitím fotoaparátu D850 a objektivu AF-S NIKKOR 24–70 mm f/2,8G ED.

Další informace naleznete:  https://www.nikon.cz/cs_CZ/learn_explore/nikon_european_wedding_collective/wedding_collective_landing.page 

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

17% (118)

24% (163)

7% (51)

50% (337)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.