RENGL - nové služby

Hlavní stránka / Aktuality / RENGL - nové služby

26.2.2019

Plakátovací plochy - nové služby!

Vážení zákazníci,

s politováním Vám sdělujeme, že jsme se nedohodli se společností RENGL na podmínkách pro následující období a služba sběru a výlepu plakátů nebude u nás nadále zajišťována. 

Další informace získáte přímo u společnosti RENGL

Děkujeme za pochopení.  

Zajistíme pro vás plakátovací kampaň (výlep plakátů) s veškerým souvisejícím servisem na plakátovacích plochách prakticky po celé České republice, na Slovensku a v Polsku. Většinu plakátovacích ploch spravujeme přímo, v některých městech spolupracujeme s lokálními partnery.

Jak to funguje?
Plakáty různých velikostí (formáty řady A4 až A0) vylepujeme na plakátovací plochy v určené výlepové dny na zákazníkem stanovenou libovolně dlouhou dobu. Zakázky přijímáme v desítkách sběrných míst.

Vaše plakáty na sběrných místech rádi převezmeme, pomůžeme Vám s vyplněním objednávky a přijmeme od vás úhradu ceny zakázky. Naši proškolení pracovníci následně zajistí nejen výlep vašich plakátů, ale také jejich průběžnou údržbu po celou objednanou dobu trvání kampaně. Budete-li si to přát, zašleme vám po dokončení výlepu e-mailem seznam plakátovacích ploch, na kterých byly vaše plakáty vylepeny. Za přijatelný poplatek vám rádi zajistíme fotodokumentaci vaší plakátovací kampaně.

Jaké jsou ceny?
Cena plakátovací kampaně je ovlivněna počtem a velikostí vašich plakátů a délkou trvání plakátovací kampaně. Nabízíme k nahlédnutí aktuální ceníky pro jednotlivá města nebo si prohlédněte příklady plakátovacích kampaní, které pokrývají různě veliká území.

 Datum  

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo

Jakou značku digitálního fotopřístroje používáte?

16% (119)

24% (171)

7% (54)

50% (358)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.